30 листопада та 11 грудня 2017 року судами Черкаської області поставлено крапки у двох тяжких та особливо тяжких злочинах вчинених на території Корсунь-Шевченківського району Черкаської області.

Страшний злочин трапився 16.05.2017, де злочинець, який раніше неодноразово судимий за аналогічні злочини, вчинив кримінальне правопорушення, передбачене  п 13 ч. 2 ст. 115 КК Украйни – умисне вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині вчинене особою, яка раніше вчинила умисне вбивство. У будинку одного із сіл району поліцейські виявили тіло 49-річної місцевої жительки з  тілесними ушкодженнями. Під час проведення низки необхідних оперативних заходів працівники поліції встановили, що до скоєння злочину причетний саме син потерпілої жінки. 30-річного жителя Корсунь-Шевченківського району було затримано у порядку ст. 208 КПК України, він зізнався у скоєнні вбивства. Злочинцеві обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Завдяки принциповій позиції, державним обвинувачем Корсунь-Шевченківського відділу Звенигородської місцевої прокуратури запропоновано  суду засудити вбивцю до 14 років позбавлення волі, проте вироком Придніпровського районного суду від 11.12.2017 року злочинця засуджено за                  ст. 121 ч. 2 КК України до 9 років позбавлення волі.

Вказаний вирок законної сили не набрав. Прокуратурою підготовлено апеляційну скаргу на вирок суду через невідповідність призначеного судом покарання ступеню тяжкості кримінального правопорушення та особі обвинуваченого внаслідок м’якості.

Ще один зухвалий злочин був вчинений раніше судимою особою, яка  29.04.2017 близько 24.00 години в м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області заволоділа мобільним телефоном потерпілої, 1993 року народження, яка рухалася через міст, із застосуванням до неї насильства, яке виразилося у нанесенні двох ударів кулаком в область  голови останньої.

Крім того, 30.04.2017 близько 12.00 години вищевказана особа, проникла шляхом вільного доступу до приміщення магазину, що знаходиться в одному із сіл Корсунь-Шевченківського району Черкаської області, погрожуючи ножем, що мала при собі, вчинила напад, що поєднувався з погрозами застосування насильства небезпечного для життя та здоров’я продавця магазину та в подальшому заволоділа коштами з каси магазину в сумі 1017 гривень та з місця події зникла.

У відповідності до з судово-психіатричної експертизи, злочинець виявився неосудним та у відповідності до Ухвали Городищенського районного суду від 30.11.2017 року відносно нього прийнято рішення про застосування примусових заходів медичного характеру, передбачених ст. 94 КК України, у вигляді госпіталізації до психіатричної лікарні з посиленим типом нагляду. Ухвала набрала законної сили.