Тальнівським відділом Звенигородською місцевою прокуратурою виконуючи функцію представництва інтересів держави в суді підтримано позовну заяву заступника керівника Звенигородської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі управління соціального захисту населення Тальнівської районної державної адміністрації.

 Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України №189 від 20.02.2006 року управління соціального захисту населення призначає і виплачує тимчасову державну допомогу дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів. Покриття витрат, пов’язаних з виплатою тимчасової допомоги, здійснюється за рахунок коштів державного бюджету, наданих як субвенція місцевого бюджету.

Так, за період з 2009 по 2017, жительці Тальнівського району Черкаської області  управлінням соціального захисту населення Тальнівської РДА виплачено на утримання неповнолітньої дитини грошові кошти, в розмірі 39 тис. грн.

Однак, Тальнівським відділом Звенигородської місцевої прокуратури, встановлено, що батько неповнолітньої останнім часом отримував регулярні доходи, проте аліментів не сплачував, що і стало підставою для звернення прокуратури з позовною заявою до суду.

Тальнівським районним судом задоволено позовні вимоги заступника Звенигородської місцевої прокуратури в повному обсязі та зобов`язано стягнути з відповідача на користь управління соціального захисту населення Тальнівської РДА грошові кошти в сумі 39 тис. грн.

Тальнівським відділом Звенигородською місцевою прокуратурою проводиться подальша робота на вказаному напрямку.