Вироком Катеринопільського районного суду від 15 вересня 2017 року, уродженця та жителя селища Єрки, Катеринопільського району, Черкаської області визнано винним та засуджено за ряд злочинів, передбачених ч.2 ст.185 (крадіжка) та ч.2 ст.289 (незаконне заволодіння транспортним засобом)  Кримінального кодексу України.

Засуджений раніше притягувався до кримінальної відповідальності за вчинення злочинів проти власності, однак на шлях виправлення не став та вчинив нові злочини.

В ході судового розгляду встановлено, що злодій навесні 2017  року, після вживання спиртних напоїв, близько оіпівночі прийшов в район п’ятиповерхових будинків, які розташовані у центрі селища Єрки. Там, переслідуючи свій злочинний умисел спрямований на особисте незаконне збагачення, у дворі одного із будинків побачивши мопед марки «Honda Dio», раптово вирішив ним заволодіти, вивів мопед з двору будинку та намагався привести в дію двигун останнього, але цього йому не вдалося та залишивши мопед на проїзній частині дороги, з місця скоєння злочину зник.

Він же, переслідуючи мету незаконного збагачення, через деякий час вирішив повернутися в цей же двір. Перебуваючи там, із автомобіля марки «Opel Omega» викрав зварювальний апарат, який відніс за декілька метрів з метою його подальшого схову. Після чого, повернувшись до вищевказаного двору, у дверцятах іншого автомобіля марки «Opel Vectra» помітив забуті власником ключі, за допомогою яких завівши двигун автомобіля на якому намагався виїхати з двору, але не впорався з керуванням та зіткнувся з нерухомою перешкодою.

Прокурором Катеринопільського відділу Звенигородської місцевої прокуратури в судовому засіданні причетність зловмисника до кримінального правопорушення доведено в повному обсязі, тож заслухавши позицію прокурора та врахувавши, що підсудний неодноразово притягувався до кримінальної відповідальності, зокрема за вчинення умисних корисливих злочинів проти власності, суд призначив йому покарання у вигляді реального позбавлення волі строком на 5 років 1 місяць.

На цей час вирок суду не вступив в законну силу, триває строк апеляційного оскарження даного рішення суду.