Звенигородською місцевою прокуратурою забезпечено підтримання публічного обвинувачення у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства.

 Досудовим розслідуванням встановлено, що 56 річний житель с. Пединівка Звенигородського району Черкаської області  в грудні 2016 року  під час спільного розпиття спиртних напоїв, на підставі раптово виниклих неприязних відносин наніс 63-річному власнику будинку один удар в область шиї та один удав в область грудної клітки в результаті чого односельчанин помер на місці.

Дії зловмисника кваліфіковані за ч. 1 ст. 115 КК України – умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині за що санкція статті передбачає міру покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Прокурором Звенигородської місцевої прокуратури в судовому засіданні повністю доведено вину особи у вчиненні інкримінованого злочину.

Вироком Придніпровського районного суду м. Черкаси від 31.07.2017 визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого             ч. 1 ст. 115  Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді 7 років 6 місяців позбавлення волі.

Наразі вирок суду ще не набрав законної сили.