Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ? прекрасне свято радості та надії.

Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Звенигородська місцева прокуратура долучаючись до привітань всіх дітей зі святом завітала до Звенигородської загальноосвітня школа-інтернат І — ІІ ступенів — спортивного ліцею. Продовжуючи добру традицію керівництво місцевої прокуратури привітали діток, які залишилися без батьківського піклування та навчаються у вказаному закладі.

Так, цьогоріч працівники Звенигородської місцевої прокуратури придбали цікаві та розвиваючі подарунки для дітей-сиріт та влаштували діткам свято. Ну, і звісно, не обійшлося без солодощів, яким діти зраділи не менше ніж подарункам.

Колектив Звенигородської місцевої прокуратури наголошує, що кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.