Звенигородською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства  жителя с. Козацьке Звенигородського району, Черкаської області

         Досудовим розслідуванням встановлено, що в день скоєння злочину обвинувачений у будинку своєї співмешканки та її близьких родичів відмічав свято «Старого Нового року». Під час розпивання алкогольних напоїв та на ґрунті раптово виниклих неприязних відносин, обвинувачений розпочав бійку з рідним братом своєї співмешканки. Вході бійки злочинець витяг потерпілого на територію подвір’я та наніс йому близько двох ударів коротким обрубком дерева в область голови, після чого останній впав на землю. Коли потерпілий піднявся, зловмисник продовжуючи реалізовувати свій злочинний умисел спрямований на протиправне позбавлення життя наніс ще два удари в область голови обухом металевої сокири. В наслідок отриманих травм 23-річний потерпілий помер на місці. Після вчинення вбивства, обвинувачений залишив місце події.

         Дії зловмисника кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу  України – умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, за що санкція статті передбачає міру покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до п’ятнадцяти років.

Державне обвинувачення підтримують прокурори Звенигородської місцевої прокуратури.