Робота органів прокуратури зі зверненнями громадян і юридичних осіб реалізується при здійсненні функцій, які визначені Законом України «Про прокуратуру» та є одним із пріоритетних напрямків її діяльності.

У 2016 році до місцевої прокуратури надійшло 823 звернень громадян. З них  вирішено – 479, направлено в інші відомства – 353, задоволено – 17.

З вирішених переважають звернення громадян із питань досудового розслідування —  280, з питань представництва інтересів громадян та держави в суді – 20, з питань законності судових рішень – 4, з питань додержання законодавства при виконанні рішень судів та інших органів – 3.

За поточний період 2016 року за результатами розгляду звернень задоволено із вжиттям заходів реагування 17 звернення, які стосувалися досудового розслідування.

Упродовж минулого року вирішено  2 звернення від народних депутатів України,  10 запитів на доступ до публічної інформації, з них 9 розглянуто, з яких 7 — надано інформацію, 2 — надано роз’яснення а також 1 надіслано іншим розпорядникам.

На особистому прийомі  оперативними працівниками місцевої прокуратури прийнято 135 звернень громадян, із них 46 прийнято особисто керівником прокуратури.

З метою забезпечення оперативного реагування на факти незаконного втручання у діяльність підприємств, установ, організацій, інших господарюючих суб’єктів з боку контролюючих та правоохоронних органів та відповідно до вимог розпорядження Генерального прокурора України «Про організацію прийняття повідомлень на телефон «гарячої лінії» в органах прокуратури України» у Звенигородській місцевій прокуратурі забезпечено функціонування телефону «гарячої лінії» за номером: (04740) 2-40-55

За вказаним телефонним номером суб’єкти господарювання можуть повідомити про факти тиску та здійснення перешкод у здійсненні підприємницької діяльності з боку органів місцевого самоврядування, виконавчої влади, органів державного контролю та правоохоронних органів.

За їхніми повідомленнями будуть організовуватися відповідні перевірки, вживатимуться заходи до поновлення порушених прав.