Звенигородською місцевою прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за фактом вбивства, вчиненого з особливою жорстокістю (п.4 ч.2 ст.115 КК України).

Як повідомлялось раніше, місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом умисного вбивства жительки с. Вільхівець, Звенигородського району, вчиненого в умовах неочевидності. Труп жінки 07.08.2016 з численними травмами голови виявлено у її власному житлі.

Внаслідок належного процесуального керівництва досудовим розслідуванням своєчасно організовано проведення необхідних, першочергових слідчих (розшукових) дій, за результатами яких  установлено, що злочин скоїв односельчанин, якому було повідомлено про підозру та обрано міру запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

З’ясовано, що підозрюваний, проживаючи останні час разом із потерпілою у «цивільному» шлюбі, на грунті раптово виниклих неприязних відносин, наніс останній сокирою декілька ударів по голові. Від отриманих травм 56-річна жінка померла. Після вчинення вбивства, підозрюваний намагався знищити сліди злочину.