Звенигородською місцевою прокуратурою за наслідками досудового розслідування скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно жителя Звенигородки, який у червні цього року вчинив вбивство людини.

Так, досудовим розслідуванням встановлено, що злочинець перебуваючи за місцем свого проживання в Звенигородці внаслідок раптово виниклої сварки наніс своїй співмешканці декілька ударів ножем в область грудей, живота та шиї, внаслідок чого остання померла на місці події. Затриманому на місці події зловмиснику за погодженням з процесуальним керівником групи прокурорів Звенигородської місцевої прокуратури оголошено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого за ч. 1 ст. 115 КК України – умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині. Злочинцю обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Звенигородською місцевою прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду обвинувачення відносно останнього в суді в розумні строки.

Довідково: за вчинення вказаного кримінального правопорушення передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 15 років.