На виконання вимог п. 14 наказу Генерального прокурора України № 16гн від 06.12.2015 року прокурорами Звенигородської місцевої прокуратури Коломійцем І.П. та Хатковим А.В. 06.10.2016 проведено виховну лекцію з учнями 7-11 класів Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради в рамках «Всеукраїнського тижня права» з метою правового виховання учнів шкіл.

Темою лекції стала «Профілактика правопорушень серед неповнолітніх та захист порушених прав дітей».

Під час заходу школярі отримали інформацію про негативні наслідки скоєння злочинів, особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, застосування до них покарання, права дитини, поняття, види та прояви насильства, особливості правового механізму захисту порушених прав дітей.

Діти дуже уважно слухали виступи працівників місцевої прокуратури, які нагадали їм не тільки про їх права та обов’язки, але також і про те, чим можуть обернуться для кожної дитини ті або інші їх протиправні дії, а також мали можливість задати хвилюючі їх питання.

                                            Звенигородська місцева прокуратура