До Звенигородської місцевої прокуратури звернувся опікун дитини сироти стосовно вжиття органами прокуратури заходів представницького характеру в частині звернення до суду з позовом в інтересах неповнолітнього про визнання права власності на спадщину, яка відкрилася після смерті його матері.

Встановлено, що матері неповнолітнього на праві власності належав житловий будинок в с. Богачівка Звенигородського району.

Незважаючи  на те, що спадщина після смерті матері відкрилася ще в 2007 році, по даний час право на отримання спадщини дитиною-сиротою, через бездіяльність опікуна та органу опіки та піклування, було не реалізоване.

Враховуючи те, що в силу недосягнення повноліття дитина-сирота не спроможна самостійно захистити свої майнові права, а його законний представник  не здійснює їх захист належним чином шляхом звернення до суду, перший заступник керівника Звенигородської місцевої прокуратури подав позовну заяву до суду з метою захисту майнових прав неповнолітнього, який не в змозі самостійно захистити свої порушені права.

29 серпня поточного року позовну заяву прокурора судом задоволено у повному обсязі та прийнято рішення про визнання за неповнолітнім права власності на спадкове майно у порядку спадкування за законом на житловий будинок з надвірними спорудами в с. Богачівка Звенигородського району.

Наразі місцевою прокуратурою здійснюється контроль за виконанням судового рішення.